تبلیغات
دانلود فیلم و سریال دانلود رایگان فیلم - سخنرانی دکتر هلاکویی درباره خشم، افسردگی، اضطراب
دانلود رایگان فیلم
دانلود رایگان جدیدترین فیلم و سریال های ایرانی در سایت دوستی ها

دانلود رایگان فیلم


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 12 مهر 1391
دکتر هلاکویی

مجموعه کامل سخنرانی دکتر هلاکویی در رابطه با
خشم و عصبانیت، افسردگی، ترس اضطراب و وحشت


مجموعه مفید و ارزشمندی که آماده کردیم، سخنرانی کامل دکتر هلاکویی پیرامون درمان خشم، اضطراب، وحشت و افسردگی می باشد. در ابتدا مختری از بیوگرافی دکتر هلاکویی خدمت شما ارائه میدهیم:

دکتر فرهنگ هلاکوئی دارای درجه دکترا در رشته جامعه شناسی و سه فوق لیسانس در رشته‌های اقتصاد، روانشناسی و مشاور ازدواج، خانواده و کودکان است. او استاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و چند دانشگاه دیگر در داخل و خارج از ایران بوده است. دکترهلاکوئی مدیر مرکز بهزیستی بورلی هیلز می‌باشد و این مرکز سمینار، کنفرانس و کلاسهائی درباره موضوعهای مختلف شناخت، رشد و تکامل فردی و اجتماعی به هموطنان و همزبانان تقدیم می‌دارد.

دکتر فرهنگ هلاکوئی اداره کننده برنامه‌ای با نام «رازها و نیازها» است که از ماه مارچ سال۲۰۰۰ در رادیو و تلویزیونهای فارسی زبان بمدت دو ساعت پخش می‌شود. دراین مدت بیش از دوازده هزار نفر با طرح پرسش‌های خود و بیان مسائل روانی واجتماعی با او گفتگو کرده‌اند. از ماه اکتبر سال ۲۰۰۴، همزمان با برنامه‌های رادیوئی و جلسات سخنرانی، سلسله برنامه‌های آموزشی را تدارک دیده است که به تدریج از شبکه‌های تلویزیون ایرانی پخش می‌شود.

راههای مقابله با ترس، اضطراب و وحشت
مجموعه سمینارها و کلاس های آموزشی
فرزندان سالم، جهانی سعادتمند

8 دی وی دی تصویری

icon

خرید مجموعه سخنرانی دکتر هلاکوییبرچسب ها: مجموعه کامل سخنرانی دکتر هلاکویی درباره درمان ترس و وحشت، مجموعه سخنرایی دکتر فرهنگ هلاکویی، سخنرانی تصویری دکتر هلاکویی، خرید سخنرانی دکتر هلاکویی، دکتر هلاکوئی، خرید پستی سخنرانی هلاکویی، خرید سمینار دکتر هلاکویی،
ارسال توسط محمد منتظرالمهدی
آخرین مطالب
منوی راهنما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام محصول را می پسندید؟


لینک های روزانه